Usługi: Rekrutacja

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.


Najważniejszym kapitałem każdej firmy są jej pracownicy. Ogromna liczba różnorodnych metod selekcji i doboru personelu powoduje, że nigdy do końca nie można być pewnym, czy zatrudnia się właściwego człowieka na właściwe stanowisko. Można jednak zminimalizować to ryzyko.


Oferowane przez nas rozwiązania rekrutacyjne opierają się na sprawdzonych narzędziach i procedurach selekcyjnych i ewaluacyjnych. Są one wspierane przez zintegrowane instrumenty informatyczne z zakresu całościowego zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji. Szczegółowy wybór metody rekrutacji zależy od indywidualnych potrzeb naszych Klientów, specyfiki firmy, jej strategii, celów i kultury organizacyjnej. Niezależnie, czy będzie to tylko analiza aplikacji i ustrukturalizowany wywiad, czy wręcz kilkudniowa sesja assessment center zawierająca w sobie szerokie spektrum zaawansowanych technik selekcyjnych – nasze usługi są zawsze „szyte na miarę”, a doświadczenie i profesjonalizm naszych konsultantów gwarantują sukces każdego projektu rekrutacyjnego.


Nasza oferta rekrutacyjna to:


  • analiza aktualnej sytuacji firmy, w tym strategii i polityki personalnej
  • opis i wartościowanie stanowisk pracy
  • wykonanie profili idealnych kandydatów – zadaniowych i kompetencyjnych
  • analiza rynku pracy i wyszukanie kandydatów
  • weryfikacja kwalifikacji kandydatów
  • analiza wyników i rekomendacje wybranych kandydatów oraz ew. weryfikacja wtórna
  • gwarancja efektywności rekrutacji – 3 miesiące od zatrudnienia kandydatów

W każdej chwili trwania procesu selekcji umożliwiamy Klientom skorzystanie z naszej bazy kandydatów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy wdrożyć projekty rekrutacji bezpośredniej (executive search).Opis systemu HRS:

Zintegrowany system "miękkiego" zarządzania personelem HRS to
kompletne oprogramowanie wspomagające
zarządzanie zasobami ludzkimi.
więcej informacji >>


Informacje na temat: