Wiadomości


30-11-2006
Obecnie trwają prace nad wdrożeniem Systemu HRS u jednego z największych Pracodawców w Polsce, zatrudniającego na chwilę obecna 15000 Pracowników.

31-10-2006
Trwają prace nad dopasowaniem naszego produktu w szwajcarskiej firmie branży medycznej.
W Polsce kolejna jednostka budżetowa wdraża u siebie nasz system oraz firma zatrudniająca 90 osób z branży motoryzacyjnej.

30-09-2006
Urząd Miejski w Wałbrzychu ma już u siebie wdrożony system do zarządzenia kapitałem ludzkim. Do Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu zwróciliśmy się z prośbą o wystawienie nam dokumentu potwierdzającego nasze wdrożenie.
UM Wałbrzych - referencje

30-11-2005
Zakończyliśmy wdrażanie programu HRS Human Resources System w firmie Enitra w Wałbrzychu. Potwierdzeniem tego jest list referencyjny jaki dostaliśmy od Enitry.
Enitra - referencje

25.09.2005
Kończą się pracę nad nowym systemem HRS (Human Resources System). Zapraszamy Państwa do zapoznania się z multimedialną prezentację systemu HRS oraz informacjami na jego temat na naszych stronach www.

12.09.2005
Dobiega końca wdrożenie systemu zarządzania personelem IPS w przedsiębiorstwie Enitra z Wałbrzycha. Obecnie także trwają prace wdrożeniowe naszego systemu w Urzędzie Miasta w Wałbrzychu.


Opis systemu HRS:

Zintegrowany system "miękkiego" zarządzania personelem HRS to
kompletne oprogramowanie wspomagające
zarządzanie zasobami ludzkimi.
więcej informacji >>


Informacje na temat: